Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens kollégát keresünk Polgáron, pályakezdő is lehet

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Polgár
2017. 06. 16. 15:23

Irodai asszisztens kolléVillamos kivitelezésekkel foglalkozó Polgári székhelyű cég keres

Kolléganőt keresünk teljes munkaidőre a 4090 Polgár Tisza út 34/a telephelyére.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

• Feladatok:

- kimenő és bejövő számlák adminisztrációja – könyvelésre kerülő iratanyag összeállítása – könyvelővel, ügyfelekkel történő kapcsolattartás – munkavállalók bérével kapcsolatos adminisztráció (szabadságok, betegszabadságok havi összegzése, bérszámfejtés kérése a könyvelőtől, jelenléti ív készítése) – általános irodai adminisztráció (szkennelés, iratanyag-rendezés) – együttműködés a partnercégekkel a gördülékeny munkavégzés érdekében

• Elvárásaink:

- középiskolai végzettség – MS Office és Google szolgáltatások használata – nagyfokú precizitás, megbízhatóság – jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, – kooperatív szemlélet – monotónia-tűrés – proaktivitás és asszertív mentalitás – 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

• A kiválasztásnál előnyt jelent:

- hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat – B kategóriás jogosítvány

• Amit kínálunk:

- teljes munkaidős, határozatlan idejű állás, fix jövedelem – hétfőtől péntekig, reggel 8 órától délután 16.30-ig tartó munkavégzés fél órás ebédszünettel

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk pályázatát az info@k-vill-energy.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése