Betanított gépkezelői álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Polgár és környéke
2018. 08. 08. 15:12

Magyarországi gyártóüzeme a Sona BLW Hungary Kft. Polgáron, az ipari park területén található, ahonnan az elkészülő erőátviteli alkatrészek a legnevesebb személygépkocsi és teherautó márkák gyártmányaiba kerülnek beszerelésre.

Legmodernebb megmunkáló gépekkel felszerelt forgácsoló üzemünkbe keresünk pályakezdő tapasztalattal rendelkező kollégákat a következő munkakörökbe:

Betanított gépkezelő

Feladatai:

  • CNC gép kezelése

Követelmények:

  • Alapfokú végzettség (min. 8 általános)
  • Több műszakos munkarend vállalása. (3 műszak)
  • Csapatban való hatékony munkavégzés
  • Precizitás, pontosság, minőségtudatosság

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatás rendszer (cafetéria)
  • Munkábajárási támogatás
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely, vonzó munkakörnyezet, kiváló munkakörülmények
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Lehetőség a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére