Áruterítő, területi képviselő állás Heves, Borsod, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei területeken

Az országos hálózattal rendelkező IQ Szerviz Könyvkereskedés, könyvállványai rendszeres árufeltöltésére területi képviselőt keres Heves,Borsod,Szabolcs-Szatmár megyei területre.

Feladatok

  • Polcszerviz meglévő boltkörben (könyvpakolás, fizikai munka)

Elvárások

  • Megbízhatóság, aktív hozzáállás
  • Érettségi
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • Képesség önálló munkavégzésre

Előnyök

  • 2-3 éves képviselői tapasztalat
  • Vezetési gyakorlat 3,5 t teherautóval
  • Kiskereskedelmi bolti vonalon meglévő kapcsolati tőke
  • Könyvek, olvasás szeretete
  • A terület alapos ismerete
  • Tároló helység, kb. 20 m2, áruraktározáshoz
  • Zárt parkolási lehetőség

Amit kínálunk

  • Munkavégzéshez 3,5 t kisteherautót
  • Betanítást, szakmai segítséget
  • Céges telefont
  • Teljes munkaidős bejelentett munkahelyet

Elérhető nettó fizetés: 200 - 350 000,00Ft /hónap teljesítménytől függően

Szakmai fényképes önéletrajzát, kérjük egészítse ki azzal, hogy az elvárásokban és az előnyökben szereplőeknek mennyiben felel meg!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!